NAUKA TAŃCA DLA DZIECI

Balet,Taniec Towarzyski, Nowoczesny i Współczesny dla każdej grupy wiekowej.

Uczenie dzieci tańca to nasza wielka pasja! Nasza Szkoła wychowała już 4 "pokolenia" taneczne. Od lat wsłuchujemy się w potrzeby dzieci oraz rodziców dlatego nasz program nie dotyczy tylko tańca- to zatwierdzony przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Autorski Program Tańca i Dobrych Manier.

Jego celem jest wspieranie rodziców w procesie wychowania i rozwoju dzieci,

a taniec jest do tego wspaniałym narzędziem! Nasi nauczyciele oprócz ogromnej pasji dla dzieci posiadają wykształcenie zarówno taneczne jak i pedagogiczne.

nina.jpg
Nina Spakovska, mama Wiktorii

Nasza przygoda ze Szkołą Tańca Bogdan zaczęła się już w przedszkolu i trwała 3 lata w grupie tanecznej na Arenie. W tym czasie dziecko opanowało koordynację ruchu, umiejętność słuchania muzyki, poznało rożne style tańca od latino po klasyczne, oraz nabrało pewności siebie dzięki wielu występom na scenie. Atmosfera podczas zajęć jest świetna i przyjazna a instruktorzy super i bardzo kochani przez dzieci.

Czego uczymy?

By Twoje dziecko mogło harmonijnie się rozwijać, poznajemy różne style taneczne.

Dzięki baletowi Twoje dziecko nabierze płynności ruchów, delikatności i       wrażliwości.

Taniec współczesny pobudzi w niezwykły sposób wyobraźnię Twojego dziecka

Taniec Towarzyski nauczy Twoje dziecko traktować z szacunkiem płeć przeciwną, oraz pobudzi jego empatię- wrażliwość na drugiego człowieka.

Taniec nowoczesny sprawi, że Twoje dziecko poprawi kondycję fizyczną, oraz wzmocni swoją pewność siebie.

Od dwóch pokoleń ufają nam rodzice setek dzieci

Bezpiecznie, profesjonalnie i ciekawie dla każdego dziecka

„Polecam zajęcia taneczne dla dzieci w Szkole Tańca BOGDAN, ponieważ są prowadzone przez profesjonalną kadrę, która bez wątpienia ma dobre podejście do dzieci. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, a nauka nowych kroków różnych stylów tanecznych połączona jest z dobrą zabawą. Dzięki temu moje dziecko lubi uczestniczyć w lekcjach i wprost nie może doczekać się kolejnych zajęć!

Zauważyłam jako rodzic, że dzieci uczą się nie tylko tańca, muzykalności, wrażliwości, koordynacji i poprawy sprawności ruchowej, ale również integracji, funkcjonowania w grupie, przełamywania wstydu oraz nawiązywania kontaktu z innymi. Dlatego polecam Szkołę Tańca Bogdan.“

Anna, mama Julii.

Zapisy do grup odbędą się w sobotę 12 września o godz 10.00 w Hali Arena. Wiek: od 4 lat. Zajęcia odbywają się w soboty do południa na sali Fitness w Hali Arena, w Kaliszu.

Zapraszamy do kontaktu: odpowiemy na wszystkie pytania!

Tel. 608 402 039, kontakt@szkolatanca-bogdan.pl