Pakiet_układów_na_uroczystości_przedszko

Dlaczego to szkolenie jest wyjątkowe?

Nauczyciele poznają układy taneczne w stylach tańca, które nie są dostępne na innych szkoleniach, czyli balet, taniec towarzyski i nowoczesny.

Oprócz gotowych układów na cały rok nauczyciele poznają tajniki poznanych stylów tańca, triki choreograficzne oraz zabawy wspomagające.

Po szkoleniu nauczyciele będą potrafili samodzielnie tworzyć proste i piękne układy baletowe, tańca współczesnego, nowoczesnego i towarzyskiego na poziomie dzieci w wieku przedszkolnym.

Wszystkie układy są przetestowane przez naszych nauczycieli na rzeczywistych grupach przedszkolnych. Wybraliśmy te układy, które podobają się dzieciom oraz dobrze wyglądają podczas uroczystości.

Projekt bez tytułu(2).png

"Dzięki pięknym układom uczonym przez trenera dr Przemysława Bogdana kadra naszej placówki miała możliwość poznać nowe choreografie, które z pewnością pomogą w osiąganiu dalszych sukcesów w konkursach tanecznych, oraz ozdobią nasze występy artystyczne.
Jestem pewna, że skorzystamy z kolejnych edycji!"

Aleksandra Zagłoba, Zastępca dyrektora Przedszkola "Mały Odkrywca", Turek.

Cena szkolenia to 249 zł.

Dla placówek które złożą zamówienie na szkolenie do 28.02.2019 szkolenie jest dostępne w WYJĄTKOWEJ, PROMOCYJNEJ CENIE za 199 zł!

Po 28.02.2019 promocja się kończy, i będzie obowiązywać cena regularna 249 zł.

Co znajduje się na płycie ze szkoleniem?

10 układów w formie filmów instruktażowych z dokładnie wytłumaczonymi krokami i figurami wraz z pokazem:

1.Salsa do Despacito

2.Balet do Szreka

3.Balet do Walc Kwiatów z Dziadka do Orzechów

4.Walc Wiedeński do Celine Dion

5.Zoo do Akademii pana Kleksa

6.Cha Cha do Szreka

7.Samba do Owocowy Karnawał Majki Jeżowskiej

8.Twist do Wham Wake Me Up

9. Disco do hitu Absolutely Everybody

10. Układ Pizza ze Smurfami

Cztery zabawy taneczne przygotowujące dzieci do tańca, oraz wspomagające rozwój zdolności interpersonalnych.

Dokładnie wytłumaczona technika podstawowych figur i pozycji baletowych przez tanecerkę Poznańskiej Szkoły Baletowej.

Dokładnie wytłumaczona technika tańców latynoamerykańskich (Salsa i Cha Cha) oraz metoda nauki układów wykorzystujących powyższe style.

Muzyka w mp 3 do poznanych układów.

Przykładowy filmik z fragmentem układu:
A tak uczymy:
Do szkolenia dołączamy 5 podpisanych certyfikatów, które prześlemy pocztą
na adres placówki
CERTYFIKAT dla przedszkoli.JPG

PROBLEM Z TAŃCAMI W 2019 ROZWIĄZANY!

W waszym przedszkolu dzieci będą tańczyć piękne i lubiane układy którymi zachwycą rodzinę i szerszą publiczność na zbliżających się uroczystościach!

„Szkolenie jest rewelacyjne, na bardzo wysokim poziomie! Pan Przemysław to wspaniały, zawsze uśmiechnięty instruktor. Ciekawe choreografie do różnych grup wiekowych tłumaczy w profesjonalny, przejrzysty sposób.“

Halina Szczygieł, wychowawca grupy 6 latków, Przedszkole nr 16 Ostrów Wlkp.

O autorze:

Dr Przemysław Bogdan, nauczyciel Królewskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca w Londynie, właściciel jednej z pierwszych Szkół Tańca w Polsce. Rozpoczął przygodę z tańcem w wieku 6 lat, startując w wielu turniejach tańca na terenie kraju i za granicą. Wraz ze swoim klubem zdobywca Srebrnego  a następnie Złotego Aplauzu na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Koninie (1986-87).

Po skończonej karierze tanecznej edukował się na UAM uzyskując tytuł mgr z wychowania muzycznego, doktorat w USA oraz zdając egzamin z wyróżnieniem  w Królewskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Tańca w Londynie. Przez 20 lat wykształcił w zakresie tańca tysiące dzieci a od 5 lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli na terenie całej Polski. Wraz z żoną Alicją i trójką dzieci (Tymek, Nadia i Natalia) mieszkają w Kaliszu.

Zapraszamy do dołączenia do kilkuset przedszkoli które już skorzystały z naszego kursu!
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego- chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Na koniec, kilka z dziesiątek nadesłanych podziękowań i opinii nauczycieli o naszym szkoleniu:
"Wieeeeeeelkie dzięki za fantastyczne filmy!!!! Buzia sama się uśmiecha :D Czuję się zainspirowana :) na pewno je wykorzystam, i to nie jeden raz :D Pozdrawiam serdecznie i proszę o jeszcze ;) ”
Kinga, przedszkole Leszno.

"Jesteście niesamowici! Czekam na więcej!”
Iwona, przedszkole Tarnowskie Góry.

„Bardzo dziękuję za wspaniałe tańce!"
Paulina, przedszkole Lubin

"Na Dzień Babci Kopciuszek z Królewiczem tańczyły walca z Waszego szkolenia. Rewelacja.Bardzo dziękuję!”
Anna, przedszkole Łuków.

„Bardzo dziękuję! Kawał dobrej roboty. Filmiki genialne!”
Monika, przedszkole Poznań.

By zakupić szkolenie w cenie promocyjnej prosimy o podanie danych placówki do faktury, pisząc na maila Szkoły: kontakt@szkolatanca-bogdan.pl.

Na podanego maila wyślemy fakturę z terminem płatności 14 dni.

Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy na adres placówki płytę z układami (filmy, instruktaż i muzyka) oraz certyfikaty.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 608 402 039.