PIERWSZY TANIEC

"Chcemy, by nasz Pierwszy Taniec wyglądał NATURALNIE ale i PIĘKNIE" - to zdanie słyszymy niemal od każdej pary, która do nas przychodzi. Czy to zdanie brzmi jakby wyjęte z Waszych ust?

Jeśli tak, to nauka Pierwszego Tańca w Szkole Tańca BOGDAN jest właśnie dla Was!

dorota_i_sławek.jpg
Gosia i Bartek

Profesjonalne podejście oraz miła atmosfera sprawiła, że nauka stała się świetną zabawą.

Dzięki tym lekcjom, kroki i figury których się nauczyliśmy będziemy także wykorzystywać na różnych imprezach tanecznych.

pierwszytaniec1.jpg

Właśnie dlatego nasza oferta nauki Pierwszego Tańca jest wyjątkowa.

Wszędzie indziej musicie zdecydować, czy wybieracie lekcje indywidualne z gotową choreografię Pierwszego Tańca, czy idziecie na kurs, gdzie nauczycie się figur tańca użytkowego a Pierwszy Taniec jakoś zatańczycie. Oczywiście, jeśli czas i portfel pozwoli, decydujecie się na obie opcje.

Decydując się na lekcję indywidualną z nami otrzymacie i jedno i drugie.

- Po pierwsze, nauczycie się całej, gotowej choreografii do wybranej przez Was muzyki

- Po drugie, pokażemy Wam, jak nauczone figury i kroki można wykorzystać do innej muzyki na waszym weselu.

Zatem, tańcząc z nami, nie tylko nauczycie się Pierwszego Tańca- ale nauczycie się...tańczyć!

dorota_i_sławek2.jpg
Dorota i Sławek

"Z całego serca dziękujemy za przygotowanie nas do pierwszego tańca weselnego. Nasz taniec okazał się przełomowym wydarzeniem, który wywarł ogromne wrażenie na naszych gościach. Dzięki profesjonalnemu podejściu 3 lekcje i to 3 dni przed weselem  wystarczyły aby nasz występ na długo pozostał nam jak i naszym gościom w pamięci. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazaną pomoc!"

Nasze ponad 30 letnie doświadczenie pozwoliło nam opracować metodę szybkiej, skutecznej i bezstresowej nauki dosłownie KAŻDEGO kto przychodzi do nas na lekcję. Pary w pierwszym kontakcie z nami, pytają, czy trzy miesiące nauki wystarczą...

Ku ich zdziwieniu dowiadują się, że wystarczą prawie zawsze nie trzy miesiące ale....trzy lekcje. Taka jest średnia nauki choreografii Pierwszego Tańca z możliwością wykorzystania poznanych figur  w innych tańcach.

beata i marcin.jpg

"Te kilka spotkań sprawiło, że czuliśmy się PEWNIE, ELEGANCKO I PIĘKNIE w naszym Pierwszym Tańcu. Układ dopasowany do nas, umożliwił nam przeżycie taj chwili z uśmiechem, bez zbędnego, paraliżującego stresu."

Beata i Marcin

Masz pytania? Zadzwoń pod 608 402 039 a chętnie odpowiemy na wszystkie!

Umów się z nami na lekcję, a postaramy się dostosować grafik do twojego kalendarza!

Cena lekcji prywatnej Pierwszego Tańca: 150 zł. za parę.

Zaufaj nam i dołącz do grona setek zadowolonych z tego wyboru par!