top of page
DSC_8502taniec CK111_1.jpg

UKŁADY NA UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNE II

"Wieeeeeeelkie dzięki za fantastyczne filmy!!!! Buzia sama się uśmiecha :D Czuję się zainspirowana :) na pewno je wykorzystam, i to nie jeden raz :D Pozdrawiam serdecznie i proszę o jeszcze ;) ”
Kinga, przedszkole Leszno.

Dlaczego nasze układy są wyjątkowe?

Nauczysz swoją grupę układów w stylach tańca, które nie są dostępne na innych szkoleniach, czyli balet, taniec towarzyski i nowoczesny.

Oprócz gotowych układów na cały rok przekażemy Ci tajniki poznanych stylów tańca, triki choreograficzne oraz zabawy wspomagające.

Pozwolą Ci one samodzielnie tworzyć proste i piękne układy baletowe, tańca współczesnego, nowoczesnego i towarzyskiego na poziomie dzieci w wieku przedszkolnym.

Wszystkie układy są przetestowane przez naszych nauczycieli na rzeczywistych grupach przedszkolnych. Wybieramy tylko te, które podobają się dzieciom oraz dobrze wyglądają podczas uroczystości.

Projekt bez tytułu(2).png

"Dzięki pięknym układom uczonym przez trenera dr Przemysława Bogdana kadra naszej placówki miała możliwość poznać nowe choreografie, które z pewnością pomogą w osiąganiu dalszych sukcesów w konkursach tanecznych, oraz ozdobią nasze występy artystyczne.
Jestem pewna, że skorzystamy z kolejnych edycji!"

Aleksandra Zagłoba, Zastępca dyrektora Przedszkola "Mały Odkrywca", Turek.

Teraz pakiet 10 układów na cały rok  w

WYJĄTKOWEJ, PROMOCYJNEJ CENIE 120 zł!  TYLKO do 15 listopada 2019.

Po 15 listopada 2019 promocja się kończy i będzie obowiązywać cena regularna 149 zł.

Co otrzymasz w pakiecie promocyjnym?

 

10 układów na płycie DVD w formie filmów instruktażowych z dokładnie wytłumaczonymi krokami i figurami wraz z demonstracją:

1. Balet Kraina Lodu: Mam Tę Moc

2. Balet Dla Elizy

3. Balet December wersja Broadway

4. Walc Willow Jasmine Thompson

5. Fasolki Mydło Lubi Zabawę

6. Fasolki Szczotka Pasta

7. Układ Cyrk Majka Jeżowska

8. Układ Kosmiczny Prolog: Akademia Pana Kleksa

9. Disco do Abby

10. Hiphop przedszkolaków

 

Certyfikat ukończenia szkolenia wraz z płytą z filmami i muzyką- wyślemy do ciebie pocztą! TYLKO do pakietu promocyjnego! (JEŚLI ZŁOŻYSZ SIĘ Z KOLEŻANKAMI- DRUGI CERTYFIKAT RÓWNIEŻ GRATIS, każdy kolejny 5 zł. ) Płyta jest przegrywalna: po prostu przeciągasz pliki na pulpit i przekazujesz płytę koleżance.

 

Przykładowy filmik z fragmentem układu:
A tak uczymy:
Jak wygląda szkolenie "od środka"?- zobacz!

PROBLEM Z TAŃCAMI ROZWIĄZANY!

Nie musisz tracić więcej czasu na szukanie inspiracji tanecznych na Youtubie

Twoja grupa będzie tańczyć piękne i lubiane układy którymi zachwycą rodzinę i szerszą publiczność na zbliżających się uroczystościach!
 

Jak to działa?

1. Po kliknięciu różowego przycisku zamówienia zostaniesz przekierowana na stronę bezpiecznej automatycznej płatności.


2. Na podanego maila w przeciągu max. 2 dni otrzymasz hasło dostępu do panelu szkoleniowego na naszej stronie. 

3. Hasło dostępu jeśli chcesz, możesz przekazać koleżankom- dlaczego nie zakupić wspólnie pakietu i podzielić się kosztami?-
Tylko w tej promocji do 15.11 aż 2 certyfikaty prześlemy GRATIS! - nie spóźnij się! (każdy kolejny certyfikat koszt 5 zł.)

4. Strona, gdzie znajdują się układy jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Dzięki temu możesz dosłownie uczyć Twoją grupę z telefonu krok po kroku!

5.W przeciągu 3 dni wyślemy Ci całe szkolenie na płycie DVD w postaci filmików mp4, wraz z muzyką w mp3, które możesz kopiować, umieścić na swoim komputerze i pendrivie.


6. Bez problemu otrzymasz fakturę za szkolenie- zaproponuj dyrekcji zakup szkolenia z funduszy przedszkolnych!

7. Jeśli pojawi się jakiś problem- napisz do nas! Jesteśmy fizyczną Szkołą Tańca, zlokalizowaną w Kaliszu, która chętnie odpowie na Twoje pytanie! Nasz e-mail to: kontakt@szkolatanca-bogdan.pl


 

„Szkolenie jest rewelacyjne, na bardzo wysokim poziomie! Pan Przemysław to wspaniały, zawsze uśmiechnięty instruktor. Ciekawe choreografie do różnych grup wiekowych tłumaczy w profesjonalny, przejrzysty sposób.“

 

Halina Szczygieł, wychowawca grupy 6 latków, Przedszkole nr 16 Ostrów Wlkp.


"Na Dzień Babci Kopciuszek z Królewiczem tańczyły walca z Waszego szkolenia. Rewelacja.Bardzo dziękuję!”
Anna, przedszkole Łuków.

„Bardzo dziękuję! Kawał dobrej roboty. Filmiki genialne!”
Monika, przedszkole Poznań.

O autorze:

Dr Przemysław Bogdan, nauczyciel Królewskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca w Londynie, właściciel jednej z pierwszych Szkół Tańca w Polsce. Rozpoczął przygodę z tańcem w wieku 6 lat, startując w wielu turniejach tańca na terenie kraju i za granicą. Wraz ze swoim klubem zdobywca Srebrnego  a następnie Złotego Aplauzu na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Koninie (1986-87).

 

Po skończonej karierze tanecznej edukował się na UAM uzyskując tytuł mgr z wychowania muzycznego, doktorat w USA oraz zdając egzamin z wyróżnieniem  w Królewskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Tańca w Londynie. Przez 20 lat wykształcił w zakresie tańca tysiące dzieci a od 5 lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli na terenie całej Polski. Wraz z żoną Alicją i trójką dzieci (Tymek, Nadia i Natalia) mieszkają w Kaliszu.

Pamiętaj, że hasło dostępu jeśli chcesz, możesz przekazać koleżance- dlaczego nie zakupić wspólnie pakietu i podzielić się kosztami?

"Jesteście niesamowici! Czekam na więcej!”
Iwona, przedszkole Tarnowskie Góry.

„Bardzo dziękuję za wspaniałe tańce!"
Paulina, przedszkole Lubin

Jeśli wolisz zakupić pakiet układów płacąc bezpośrednio na konto, lub przekazując dane do zakupu do swojego przedszkola jak najbardziej jest to możliwe. Dane naszej Szkoły tańca to:

Art Style Alicja Bogdan

nr konta: 33 1940 1076 3106 8246 0000 0000

kwota: 120 zł.

W tytule KONIECZNIE prosimy o napisanie: pakiet układów tanecznych II, oraz podanie jakie przedszkole lub osoba.

By otrzymać fakturę proszę pisać na e-maila Szkoły:

kontakt@szkolatanca-bogdan.pl

bottom of page