DSC_8501taniec CK110_1.jpg

TAŃCE ŚWIĘTA I ZIMA

Piękne układy baletowe, disco i z bajek Disneya idealne na jasełka, dzień Babci i Dziadka i inne wydarzenia zimowe.

Wszystkie układy są przetestowane przez naszych nauczycieli na rzeczywistych grupach przedszkolnych. Wybraliśmy te układy, które podobają się dzieciom oraz dobrze wyglądają podczas uroczystości.

Dla osób które złożą zamówienie na szkolenie do 15.11.2023 szkolenie jest dostępne w WYJĄTKOWEJ, PROMOCYJNEJ CENIE za 99 zł!

Szkolenie nagrane jest na pendrivie- można złożyć się z koleżanką!

Co znajduje się na pendrivie ze szkoleniem?

Niemal 30 filmów, do 6 układów z dokładnie wytłumaczonymi krokami i figurami wraz z pokazem:

1.Last Christmas- disco dla dzieci

2.Balet i Walc Świąteczny- Kiedy Mamy Siebie, Kraina Lodu II

3.Taniec współczesny- Pada Śnieg, E.Górniak, K. Ankowiak

4.Balet December edycja Broadway- absolutny HIT wyciskający łzy!

5.Jive: All I want for Christmas is You, Maria Carey

6.Disco: Get Up and Dance, LOL Surprise 2021- ulubiony taniec dzieci.

Muzyka w mp 3 do wszystkich poznanych układów. Pendrive i certyfikaty przychodzą pocztą,  na adres podany przy zamówieniu.

OPŁATY DOKONUJEMY PRZEZ RÓŻOWY PRZYCISK KIERUJĄCYCY DO SZYBKICH PŁATNOŚCI, LUB NA NASZE KONTO PODANE POD PRZYCISKIEM.

Art Media Przemysław Bogdan

nr konta: 93 1140 2004 0000 3102 8290 6124

W tytule KONIECZNIE prosimy o podanie adresu do wysyłki, z dopiskiem: Tańce Święta

email kontaktowy: kontakt@alicjabogdan.pl

Do szkolenia dołączamy 2 certyfikaty.
CERTYFIKAT dla przedszkoli.JPG

O autorze:

Dr Przemysław Bogdan, nauczyciel Królewskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca w Londynie, właściciel jednej z pierwszych Szkół Tańca w Polsce. Rozpoczął przygodę z tańcem w wieku 6 lat, startując w wielu turniejach tańca na terenie kraju i za granicą. Wraz ze swoim klubem zdobywca Srebrnego  a następnie Złotego Aplauzu na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Koninie (1986-87).

Po skończonej karierze tanecznej edukował się na UAM uzyskując tytuł mgr z wychowania muzycznego, doktorat w USA oraz zdając egzamin z wyróżnieniem  w Królewskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Tańca w Londynie. Przez 20 lat wykształcił w zakresie tańca tysiące dzieci a od 5 lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli na terenie całej Polski. Wraz z żoną Alicją i trójką dzieci (Tymek, Nadia i Natalia) mieszkają w Kaliszu.

Na koniec, kilka z dziesiątek nadesłanych podziękowań i opinii nauczycieli o naszych tańcach:

"Wieeeeeeelkie dzięki za fantastyczne filmy!!!! Buzia sama się uśmiecha :D Czuję się zainspirowana :) na pewno je wykorzystam, i to nie jeden raz :D Pozdrawiam serdecznie i proszę o jeszcze ;) ”
Kinga, przedszkole Leszno.

"Jesteście niesamowici! Czekam na więcej!”
Iwona, przedszkole Tarnowskie Góry.

„Bardzo dziękuję za wspaniałe tańce!"
Paulina, przedszkole Lubin

"Na Dzień Babci Kopciuszek z Królewiczem tańczyły walca z Waszego szkolenia. Rewelacja.Bardzo dziękuję!”
Anna, przedszkole Łuków.

„Bardzo dziękuję! Kawał dobrej roboty. Filmiki genialne!”
Monika, przedszkole Poznań.