top of page
Pakiet_układów_na_uroczystości_przedszko

Dlaczego nasze układy są wyjątkowe?

Nauczysz swoją grupę układów w stylach tańca, które nie są dostępne na innych szkoleniach, czyli balet, taniec towarzyski i nowoczesny.

Oprócz gotowych układów na cały rok przekażemy Ci tajniki poznanych stylów tańca, triki choreograficzne oraz zabawy wspomagające.

Pozwolą Ci one samodzielnie tworzyć proste i piękne układy baletowe, tańca współczesnego, nowoczesnego i towarzyskiego na poziomie dzieci w wieku przedszkolnym.

Wszystkie układy są przetestowane przez naszych nauczycieli na rzeczywistych grupach przedszkolnych. Wybieramy tylko te, które podobają się dzieciom oraz dobrze wyglądają podczas uroczystości.

Projekt bez tytułu(2).png

"Dzięki pięknym układom uczonym przez trenera dr Przemysława Bogdana kadra naszej placówki miała możliwość poznać nowe choreografie, które z pewnością pomogą w osiąganiu dalszych sukcesów w konkursach tanecznych, oraz ozdobią nasze występy artystyczne.
Jestem pewna, że skorzystamy z kolejnych edycji!"

Aleksandra Zagłoba, Zastępca dyrektora Przedszkola "Mały Odkrywca", Turek.

Teraz pakiet 10 układów na cały rok w przedsprzedaży w

WYJĄTKOWEJ, PROMOCYJNEJ CENIE 99 zł!  TYLKO do 31 stycznia 2019.

Układy będą dostępne od 15 lutego.

 

Po 31 stycznia 2019 promocja się kończy, i będzie obowiązywać cena regularna 249 zł.

Co otrzymasz w pakiecie promocyjnym?

 

10 układów w formie filmów instruktażowych z dokładnie wytłumaczonymi krokami i figurami wraz z demonstracją:

1.Salsa do Despacito

2.Balet do Szreka

3.Balet do Walc Kwiatów z Dziadka do Orzechów

4.Walc Wiedeński do Celine Dion

5.Walc na Dzień Mamy (Muminki)

6.Cha Cha do Szreka

7.Samba do Owocowy Karnawał Majki Jeżowskiej

8.Twist do Wham Wake Me Up

9. Disco do Abby

10. Układ Pizza ze Smurfami

 

Bonus 1: Certyfikat ukończenia szkolenia- wyślemy do ciebie pocztą! TYLKO do pakietu promocyjnego! (JEŚLI ZŁOŻYSZ SIĘ Z KOLEŻANKĄ- DRUGI CERTYFIKAT RÓWNIEŻ GRATIS)

 

Bonus 2: Zabawy wspomagające naukę poznanych układów. TYLKO do pakietu promocyjnego!

 

Bonus 3: W prosty i praktyczny sposób wytłumaczone pozycje baletowe oraz jak uczyć ich dzieci: TYLKO do pakietu promocyjnego!

Przykładowy filmik z fragmentem układu:
A tak uczymy:
Jak wygląda szkolenie "od środka"?- zobacz!

PROBLEM Z TAŃCAMI W 2019 ROZWIĄZANY!

Nie musisz tracić więcej czasu na szukanie inspiracji tanecznych na Youtubie

Twoja grupa będzie tańczyć piękne i lubiane układy którymi zachwycą rodzinę i szerszą publiczność na zbliżających się uroczystościach!
 

Jak to działa?

1. Po kliknięciu różowego przycisku zamówienia zostaniesz przekierowana na stronę bezpiecznej automatycznej płatności.


2. Na podanego maila za kilka dni wyślemy Ci hasło dostępu do panelu szkoleniowego na naszej stronie. Pamiętaj, że kupujesz kurs w przedsprzedaży- będzie on dostępny na platformie już od 15 lutego.

3. Hasło dostępu jeśli chcesz, możesz przekazać koleżankom ze swojego przedszkola- dlaczego nie zakupić wspólnie pakietu i podzielić się kosztami?-
Tylko w tej promocji aż 2 certyfikaty prześlemy GRATIS! - nie spóźnij się!

4. Strona, gdzie znajdują się układy jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Dzięki temu możesz dosłownie uczyć Twoją grupę z telefonu krok po kroku!

5.Jeśli chciałabyś otrzymać dodatkowo płytę DVD ze szkoleniem w postaci filmików mp4, które możesz kopiować, umieścić na swoim komputerze i pendrivie, nie korzystaj z różowego przcisku 99 zł. lecz zapłać tradycyjnym przelewem bankowym 110 zł. na konto szkoły tańca:

Art Style Alicja Bogdan

nr konta: 33 1940 1076 3106 8246 0000 0000

kwota: 110 zł.

W tytule KONIECZNIE prosimy o napisanie swojego maila.


5. Bez problemu otrzymasz fakturę za szkolenie- zaproponuj dyrekcji zakup szkolenia z funduszy przedszkolnych!

6. Jeśli pojawi się problem techniczny, którego nie potrafisz rozwiązać napisz do nas! Jesteśmy fizyczną Szkołą Tańca, zlokalizowaną w Kaliszu, która chętnie odpowie na Twoje pytanie! Nasz e-mail to: kontakt@szkolatanca-bogdan.pl


 

„Szkolenie jest rewelacyjne, na bardzo wysokim poziomie! Pan Przemysław to wspaniały, zawsze uśmiechnięty instruktor. Ciekawe choreografie do różnych grup wiekowych tłumaczy w profesjonalny, przejrzysty sposób.“

 

Halina Szczygieł, wychowawca grupy 6 latków, Przedszkole nr 16 Ostrów Wlkp.

O autorze:

Dr Przemysław Bogdan, nauczyciel Królewskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca w Londynie, właściciel jednej z pierwszych Szkół Tańca w Polsce. Rozpoczął przygodę z tańcem w wieku 6 lat, startując w wielu turniejach tańca na terenie kraju i za granicą. Wraz ze swoim klubem zdobywca Srebrnego  a następnie Złotego Aplauzu na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Koninie (1986-87).

 

Po skończonej karierze tanecznej edukował się na UAM uzyskując tytuł mgr z wychowania muzycznego, doktorat w USA oraz zdając egzamin z wyróżnieniem  w Królewskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Tańca w Londynie. Przez 20 lat wykształcił w zakresie tańca tysiące dzieci a od 5 lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli na terenie całej Polski. Wraz z żoną Alicją i trójką dzieci (Tymek, Nadia i Natalia) mieszkają w Kaliszu.

Pamiętaj, że hasło dostępu jeśli chcesz, możesz przekazać koleżankom ze swojego przedszkola- dlaczego nie zakupić wspólnie pakietu i podzielić się kosztami?

Jeśli wolisz zakupić pakiet układów płacąc bezpośrednio na konto, lub przekazując dane do zakupu do swojego przedszkola jak najbardziej jest to możliwe. Dane naszej Szkoły tańca to:

Art Style Alicja Bogdan

nr konta: 33 1940 1076 3106 8246 0000 0000

kwota: 99 zł.

W tytule KONIECZNIE prosimy o napisanie: pakiet układów tanecznych, oraz podanie jakie przedszkole lub osoba.

By otrzymać fakturę proszę pisać na e-maila Szkoły:

kontakt@szkolatanca-bogdan.pl

bottom of page