wystep1.jpg

JEDYNE W POLSCE SZKOLENIE:

TAŃCE NA UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNE.

PROSTE i PIĘKNE gotowe choreografie na:

- Święta

- Dzień Babci

- Dzień Mamy

- Festyny

i inne uroczystości przedszkolne dla każdej grupy wiekowej!

Układy w czterech stylach tanecznych:

Balet

Taniec nowoczesny

Taniec współczesny

Taniec towarzyski w parach w grupie.

Szkolenie jest rewelacyjne, na bardzo wysokim poziomie!

Pan Przemysław to wspaniały, zawsze uśmiechnięty instruktor. Profesjonalnie przygotowany do zajęć, uczy ciekawych choreografii do różnych grup wiekowych.

Halina Szczygieł, wychowawca grupy 6 latków, Przedszkole nr 16 Ostrów WLKP.

Prowadzący szkolenie:

Dr Przemysław Bogdan, nauczyciel Królewskiego

Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca w Londynie,

właściciel jednej z pierwszych Szkół Tańca w Polsce.

Rozpoczął przygodę z tańcem w wieku 6 lat, startując

w wielu turniejach tańca na terenie kraju i za granicą.

Wraz ze swoim klubem zdobywca Srebrnego

a następnie Złotego Aplauzu na Międzynarodowym

Festiwalu Tańca w Koninie (1986-87).

Po skończonej karierze tanecznej edukował się na

UAM

uzyskując tytuł mgr z wychowania muzycznego,

doktorat w USA oraz zdając egzamin z wyróżnieniem  w Królewskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Tańca w Londynie.

Przez 20 lat wykształcił w zakresie tańca tysiące dzieci a od 5 lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli na terenie całej Polski.

Wraz z żoną Alicją i trójką dzieci (Tymek, Nadia i Natalia) mieszkają w Kaliszu.

Dyplom-ISTD.jpg

Dzięki szkoleniu prowadzonemu przez trenera dr Przemysława Bogdana kadra naszej placówki miała możliwość poznać nowe układy choreograficzne, które z pewnością pomogą w osiąganiu dalszych sukcesów w konkursach tanecznych, oraz ozdobią nasze występy artystyczne.

Jestem pewna, że skorzystamy z kolejnych edycji tego szkolenia!

Aleksandra Zagłoba, Zastępca dyrektora Przedszkola "Mały Odkrywca", Turek.

Dlaczego to szkolenie jest wyjątkowe?

Nauczyciele nauczą się układów w stylach tańca, które nie są dostępne na innych szkoleniach (balet, taniec towarzyski i współczesny).

Nauczyciele poznają tajniki poznanych stylów tańca, triki choreograficzne oraz zabawy wspomagające, które pozwolą im samodzielnie tworzyć  proste i piękne układy baletowe, tańca współczesnego, nowoczesnego i towarzyskiego na poziomie dzieci w wieku przedszkolnym.

A co, jeśli nie zapamiętam wszystkich układów?

Dla uczestników szkolenia dostępne są nagrania muzyki w mp3 oraz filmików z układami w mp4 bez dodatkowej opłaty! Dzięki temu nie trzeba się stresować, czy zapamiętamy wszystkie kroki na szkoleniu- w każdej chwili w domowym zaciszu można będzie włączyć na swoim komputerze interesujący nas układ, przypomnieć go sobie, utrwalić a na następny dzień zacząć uczyć swoją grupę!

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma CERTYFIKAT ukończenia szkolenia!

CERTYFIKAT dla przedszkoli.JPG
Projekt bez tytułu(2).png

Zorganizuj szkolenie w swoim przedszkolu dla nauczycieli wszystkich grup! Twoje przedszkole może stać się również gospodarzem szkolenia- zaproście

nauczycieli z różnych placówek przedszkolnych na danym terenie! Szkolenia mogą odbywać się w soboty do południa, lub w tygodniu, po godz. pracy przedszkola.

Zadzwoń lub napisz, by spytać o szczegóły: 608 402 039 kontakt@szkolatanca-bogdan.pl